Michaela Adámková

Jsem Michaela a věnuji se e-mail marketingu, automatizacím, mentoringu a školení v oblasti e-mailingu a také cold e-mailingu pro sales.

Jaké nástroje používám

Já a e-mailing...

Jsem Michaela, vaše průvodkyně světem emailového marketingu s rozsáhlými zkušenostmi v oboru. Více než 4 roky se věnuji auditu e-mail marketingu, automatizacím, transakčním e-mailům a newsletterům, mentoringu a školení v oblasti e-mailingu.

V rámci B2B se zaměřuji také na tvorbu cold e-mailů pro obchod a implementaci e-mailových automatizací v rámci CRM systémů. Mým účelem je propojit e-mail marketing s dalšími komunikačními kanály, včetně sociálních sítí, a překonávat hranice tradičních přístupů. Věřím, že komunikace by měla být dynamická a účinná, přičemž neustále hledám nové způsoby, jak posílit propojení mezi vámi a vašimi zákazníky. Díky mému zkušenostem jako obchodník a finanční účetní jsem získala schopnost vidět širší souvislosti a dopady emailingu a podpořit tak celkové směřování vaší firmy. Mým cílem je propojit e-mail marketing s dalšími komunikačními kanály a oblastmi firmy. Věřím totiž, že komunikace by neměla být izolovaná, ale propojená a účinná.

Pokud i vy chcete zvýšit konverze a povědomí o značce prostřednictvím emailového marketingu, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím LinkedInu, nebo mi napište zprávu.

Těším se na možnost spolupráce!

S přátelským pozdravem,

Spojte se se mnou...

michaelaadamkova96@gmail.com 
vicenezjennewslettery.cz